Symfonie smyslů, balvan, nebo oslava ega?
Na pouť vyrážím se svými studenty každý rok již třináct let, za tu dobu jsme ušli tisíce kilometrů, viděli neskutečné věci, potkali se s bezbřehou lidskou štědrostí, několikrát se pohádali, většinou i usmířili…